Mistrzostwa Polski MTB. Bukowina Tatrzańska 2023

Zuzanna Krzystala Pho3nix Cycling Team Kola MTB 29 karbonowe No Limited Mistrzostwa Polski MTB. Bukowina Tatrzańska 2023

Mistrzostwa Polski MTB w dyscyplinach XCO, Short Track i sztafet mieszanych stanowią najważniejsze wydarzenie dla polskich w kolarzy górskich.

Zawody, będące częścią II Festiwalu Rowerowego Tatra Cycling Events, odbędą się w malowniczej miejscowości Białka Tatrzańska, a główną areną zmagań będzie góra Kotelnica Białczańska. To wyjątkowa okazja dla polskich kolarzy górskich specjalizujących się w kategorii cross country, by zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować o tytuł mistrza/mistrzyni Polski.

Mistrzostwa Polski MTB odbędą się w dniach 2-4 czerwca 2023 roku w Białce Tatrzańskiej.

Podczas trzydniowych zawodów będziemy mieli okazję podziwiać wielu utalentowanych zawodników i zawodniczek, którzy stawią się na starcie gotowi do zaciętej walki.

W konkurencji Short Track, wyścigu XCO oraz sztafet mieszanych spodziewamy się udziału znanych nazwisk. Natalia Grzegorzewska z drużyny Mitutoyo AZS Wratislavia, brązowa medalistka Mistrzostw Europy i aktualna Mistrzyni Polski w kategorii juniorek, na pewno będzie walczyć o kolejne sukcesy. Zapewne nie zabraknie także zawodników z zespołu JBG 2 Team, takich jak Krzysztof Łukasik, Mistrz Polski Elity w 2000 roku, a także Paweł Bernas, Karol Ostaszewski, Michał Paluta, Michał Glanz i Maksymilian Wiśniowski. Na starcie pojawią się również reprezentanci drużyny Pho3nix Cycling Team, tak jak Zuzanna Krzystała, Brajan Świder, Bogdan Czarnota oraz pozostali zawodnicy i zawodniczki z tego zespołu.

Sukcesy tych zawodników i drużyn, których wspieramy jako polski producent kół karbonowych No Limited, są również naszym sukcesem. Jakość odgrywa kluczową rolę w naszej działalności, dlatego wspieranie tych utalentowanych kolarzy sprawia nam ogromną satysfakcję.

Wykorzystywane przez nich koła karbonowe MTB 29 to modele z serii Elite Race, Team 240 oraz Team 350.

Kola karbonowe MTB 29 No Limited karbonowe.pl Mistrzostwa Polski MTB. Bukowina Tatrzańska 2023

Mistrzostwa Polski MTB w dyscyplinach XCO, XCC i sztafet mieszanych to nie tylko moment rywalizacji i pasji dla kolarzy górskich, ale także okazja do integracji i promocji tej pięknej dyscypliny sportu w Polsce. Miłośnicy kolarstwa górskiego czekają na emocjonujące i widowiskowe zmaganie na trasie góry Kotelnica Białczańska. Wierzymy, że te mistrzostwa przyczynią się do jeszcze większego rozwoju kolarstwa górskiego w Polsce i zainspirują kolejne pokolenia do podjęcia wyzwań w tej dyscyplinie.

Podczas Mistrzostw Polski MTB XCO, XCC i sztafet mieszanych, oprócz rywalizacji sportowej, będziemy mogli cieszyć się wyjątkową atmosferą sportowego święta. Widzowie będą mieli okazję kibicować swoim ulubionym zawodnikom i zobaczyć ich w akcji na trudnych i wymagających trasach. Każda konkurencja przyniesie niezapomniane emocje i niezwykłe widowisko.

Mistrzostwa Polski to także doskonała okazja dla młodych talentów, którzy będą mieli możliwość podziwiać i uczyć się od doświadczonych zawodników. Amatorzy, biorąc udział w zawodach, będą mogli zmierzyć się z mistrzowską trasą i przetestować swoje umiejętności. To prawdziwa dawka motywacji i inspiracji do rozwoju swojego kolarskiego talentu.

Organizacja Mistrzostw Polski MTB to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga współpracy wielu osób i instytucji. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować organizatorowi Tatra Cycling Events, Cezaremu Szafrańcowi, który sam był czynnym zawodnikiem, zaangażowaniu Polskiego Związku Kolarskiego (PZKol), Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI), a także lokalnych władz i sponsorów. Dzięki ich wsparciu możliwe jest przeprowadzenie tych prestiżowych zawodów na najwyższym poziomie.

Mistrzostwa Polski MTB XCO, XCC i sztafet mieszanych to nie tylko wydarzenie sportowe, ale również doskonała okazja do promocji turystyki i regionu. Białka Tatrzańska, jako malownicza miejscowość otoczona górami, przyciąga turystów z całej Polski. Dzięki mistrzostwom, widzowie i uczestnicy będą mieli okazję poznać uroki tego miejsca i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Warto również dodać, że z najważniejszych wyścigów będzie prowadzona transmisja na żywo.

Relacje na żywo będą realizowane przez Wena Sport Live.

Tatra Cycling Events Mistrzostwa Polski MTB XCO Bialka Tatrzanska 2023 Bania termy program festiwalu Mistrzostwa Polski MTB. Bukowina Tatrzańska 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *