Krzysztof Łukasik wygrywa Costa Blanca Bike Race 2024

Krzysztof Łukasik Karol Ostaszewski JBG2 Team Costa Blanca Race

Krzysztof Łukasik, aktualny Mistrz Polski MTB, wygrywa prestiżowy etapowy wyścig Costa Blanca Bike Race.

Costa Blanca Bike Race może nie dorównuje sławie Cape Epic, jednak pod względem trudności zarówno kondycyjnym, jak i technicznym, kwalifikuje się jako jeden z najbardziej wymagających wyścigów etapowych na świecie.

Trwający cztery dni, składający się z trzech pełnych etapów oraz czasówki, która odbywa się drugiego dnia rywalizacji, ten wyścig przyciąga uwagę entuzjastów kolarstwa z całego świata.

W tegorocznej edycji na starcie pojawiło się ponad 400 uczestników, w tym kilku reprezentantów Polski. Szczególną uwagę skupił na sobie Krzysztof Łukasik zawodnik JBG2 Team, triumfując w trzecim etapie i stając przed historyczną szansą zwycięstwa w całym wyścigu, możliwość, którą z powodzeniem wykorzystał.

Sporym sukcesem start w Costa Blanca Bike Race zakończył również Karol Ostaszewski, kolega klubowy Krzysztofa Łukasika uzyskując w klasyfikacji generalnej 6 miejsce!

Warto dodać iż obaj zawodnicy JBG2 Team poprawili swoje lokaty z przed roku gdzie w klasyfikacji generalnej Krzysztof Łukasik był trzeci natomiast Karol Ostaszewski dziewiąty.

Sukcesy tych zawodników i drużyn, których wspieramy jako polski producent kół karbonowych No Limited, są również naszym sukcesem. Jakość odgrywa kluczową rolę w naszej działalności, dlatego wspieranie tych utalentowanych kolarzy sprawia nam ogromną satysfakcję.

Wykorzystywane przez nich koła karbonowe MTB 29 to modele z serii Elite Race, Team 240 oraz Team 350.

Kola karbonowe MTB 29 No Limited karbonowe.pl Krzysztof Łukasik wygrywa Costa Blanca Bike Race 2024

Warto dodać iż obaj zawodnicy JBG2 Team poprawili swoje lokaty z przed roku gdzie w klasyfikacji generalnej Krzysztof Łukasik był trzeci natomiast Karol Ostaszewski dziewiąty.

Costa Blanca Bike Race to coroczny, czterodniowy wyścig rowerowy górski odbywający się w regionie Costa Blanca w Hiszpanii. Jest uważany za jeden z najtrudniejszych wyścigów etapowych na świecie, zarówno pod względem kondycyjnym, jak i technicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *